RED EIGHT ŠKOLA KOLA

Základní kurz:

Je určen všem, kteří chtějí své umění jízdy na horském kole (ať je do této doby jakékoliv) posunout dál. Instruktor vám nastaví lekci dle vašich schopností tak, aby jste odjížděli a vaše bikerské schopnosti byli o šlápnutí dál. V naší bikové škole se rádi postaráme a pokusíme se rozvinout schopnosti dětí, jako i vás dospělých bikerů i bikerek.  Jeden kurz je určen maximálně pro 3. osoby

Speciální kurz trailové a enduro jízdy.

Tento kurz je pro pokročilejší jezdce, kteří se buď jen chtějí posunout v jízdě v těžších podmínkách po úzkých trailech plných kamenů, kořenů, skoků a zatáček, nebo se připravit třeba na svůj první enduro závod. Kurz je určen pouze pro jednu osobu a vždy na tři hodiny.

Kurzy budou probíhat v Liberci Ruprechticích na cvičáku nebo v Lidových sadech, po dohodě s instruktorem možno i jinde. Kurzy je možné objednat na všední dny. Pondělí – pátek každý den od 16:00 hod.

Kurzy objednávejte buď na www.redeight.cz, osobně na prodejně v Baltské ulici, na telefonech 774517363 nebo 608517363 případně na emailu redeight@email.cz.

Ceník

1. osoba

1. hod. – 1200,- 2. Hod – 2000,- 3.hod. – 2700-,

2. osoby  (cena za osobu)

1. hod. – 700,-  2. Hod. – 1200,- 3. Hod.  1900,-

3. osoby  (cena za osobu)

1. hod. 600,-   2. Hod. – 1000,- 3. Hod. – 1500,-

Zvýhodněné balíčky:

Při zakoupení minimálně 3. Tříhodinových lekcí sleva 10% z ceníku.

Speciální kurz trailové a enduro jízdy.

1. osoba

3. hod. – 4900,-

Při zakoupení minimálně 3. Tříhodinových lekcí sleva 10%

Naši instruktoři:

Jan Sladký:
Od roku 2003 se věnuje závodně biketrialu, který následně začal kombinovat s freestyle trialem. Tyto dvě disciplíny od roku 2008 kombinuje ve své bikeshow s kterou objíždí různé akce v celé České Republice, ale i v zahraničí. Zhruba v roce 2013 přidává do svého portfolia enduro ježdění, kde skvěle uplatňuje technické zkušenosti nasbírané z předchozích disciplín. Aby toho nebylo málo, organizuje závody českého poháru, exhibice a v neposlední řadě začíná předávat své zkušenosti jako lektor. Pod jeho rukama už „vyrostlo“ spousta malých i velkých bikerů a bikerek.

Matěj Višňovský:
Na kole začínal s freestyle ježděním, které mu dalo perfektní základ pro enduro. S využitím nabytých zkušeností odjel spoustu českých i zahraničních závodů. Ať už jako závodník, nebo v pozici mechanika. Aktivně závodí v enduro závodech v kategorii elite a zkušenost má i ze závodů Enduro World Series.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.