RED EIGHT ŠKOLA KOLA

Základní kurz

Je určen všem, kteří chtějí své umění jízdy na horském kole (ať je do této doby jakékoliv) posunout dál. Instruktor vám nastaví lekci dle vašich schopností tak, aby jste odjížděli a vaše bikerské schopnosti byli o šlápnutí dál. V naší bikové škole se rádi postaráme a pokusíme se rozvinout schopnosti dětí, jako i vás dospělých bikerů i bikerek.  Jeden kurz je určen maximálně pro 3. osoby

Speciální kurz trailové a enduro jízdy

Tento kurz je pro pokročilejší jezdce, kteří se buď jen chtějí posunout v jízdě v těžších podmínkách po úzkých trailech plných kamenů, kořenů, skoků a zatáček, nebo se připravit třeba na svůj první enduro závod. Kurz je určen pouze pro jednu osobu a vždy na tři hodiny.

Kdy a kde

Kurzy budou probíhat v Liberci Ruprechticích na cvičáku nebo v Lidových sadech, po dohodě s instruktorem možno i jinde. Kurzy je možné objednat na všední dny. Pondělí – pátek každý den od 16:00 hod.

Na kurz budete potřebovat horské kolo v dobrém technickém stavu. Cyklistickou přilbu! Pedály platformy (klasický pedál, ne nášlapný), pedály možno po předchozí dohodě zdarma zapůjčit. Dále doporučujeme cyklistické rukavice a chránič holeně.

Kurzy objednávejte buď na www.redeight.cz, osobně na prodejně v Baltské ulici, na telefonech 774517363 nebo 608517363 případně na emailu redeight@email.cz.

Ceník

1. osoba

1. hod. – 1200,- 2. Hod – 2000,- 3.hod. – 2700-,

2. osoby  (cena za osobu)

1. hod. – 700,-  2. Hod. – 1200,- 3. Hod.  1900,-

3. osoby  (cena za osobu)

1. hod. 600,-   2. Hod. – 1000,- 3. Hod. – 1500,-

Zvýhodněné balíčky:

Při zakoupení minimálně 3. Tříhodinových lekcí sleva 10% z ceníku.

Speciální kurz trailové a enduro jízdy.

1. osoba

3. hod. – 4900,-

Při zakoupení minimálně 3. Tříhodinových lekcí sleva 10%

Naši instruktoři:

Jan Sladký:
Od roku 2003 se věnuje závodně biketrialu, který následně začal kombinovat s freestyle trialem. Tyto dvě disciplíny od roku 2008 kombinuje ve své bikeshow s kterou objíždí různé akce v celé České Republice, ale i v zahraničí. Zhruba v roce 2013 přidává do svého portfolia enduro ježdění, kde skvěle uplatňuje technické zkušenosti nasbírané z předchozích disciplín. Aby toho nebylo málo, organizuje závody českého poháru, exhibice a v neposlední řadě začíná předávat své zkušenosti jako lektor. Pod jeho rukama už „vyrostlo“ spousta malých i velkých bikerů a bikerek.

Matěj Višňovský:
Na kole začínal s freestyle ježděním, které mu dalo perfektní základ pro enduro. S využitím nabytých zkušeností odjel spoustu českých i zahraničních závodů. Ať už jako závodník, nebo v pozici mechanika. Aktivně závodí v enduro závodech v kategorii elite a zkušenost má i ze závodů Enduro World Series.

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.