Tradiční akci na servis kol letos doprovodí výprodej oblečení a vybraných cyklodoplňků s 50% slevou.

Výprodejová akce platí do konce listopadu a vztahuje se na oblečení, přilby, snowboardové vybavení a vybrané doplňky. Sleva 50% se počítá z původní doporučené ceny. 

Servis kol vám letos nabídneme za současné ceny (od 1. března 2022 bude platit nový ceník) a akce se bude vztahovat na tyto dva servisní balíčky: Velký kompletní servis a Kompletní servis. Kdo nezaváhá ušetří a navíc se na jaře posadí na připravené kolo, zatímco ostatní budou plnit už tak přeplněné servisy. Akce na servis platí od 15.11.2021 do 27.2.2022!

Ski servis. S kolem můžete přivézt i zimní vybavení. Běžky vám namažeme, servis  sjezdovek a snowboardů zajistíme.

Závěrem jedno loučení a vítání. Po devatenácti letech jsem se rozhodl hlavně z rodinných důvodů přijmout výzvu a profesně se posunout o kousek jinam. Protože si vás ZÁKAZNÍKŮ hodně vážím a za ta léta jsem si k vám vytvořil přátelský, někdy i kamarádský vztah, bylo pro mne důležité najít člověka, který se o vás a vaše kola bude starat stejně tak, jak jste byli do teď zvyklí. Tím člověkem je Tomáš. Dnem zlomu je 30. listopad, kdy budu v R8 oficiálně naposledy. Během těchto listopadových dní se s vámi rád uvidím na prodejně a osobně rozloučím. Současně vám rád Tomáše představím. Ať se stihnete stavit, nebo ne, budu rád, když Tomášovi - Red Eight Bike Shopu zachováte svou přízeň! Věřím, že budete s jeho službou nadále spokojeni!

Přeji Red Eightu ještě víc spokojených zákazníků a vám zákazníkům hodně kilometrů na perfektně seřízených kolech. Věřím a těším se, že s mnohými z vás se třeba potkám někde na kole.

Petr Šimr - Red Eight Bike Shop

Product added to wishlist
Product added to compare.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.