SERVIS KOL ,VÝDEJ ZBOŽÍ A ZAKÁZEK V NOUZOVÉM REŽIMU!!!
Vážení zákazníci,
dle nařízení vlády ČR bude prodejna až do 3.11.2020 uzavřena. Budeme dočasně fungovat v režimu výdejny a to především pro výdej a příjem zakázek servisu a již objednaného zboží. Dále můžete objednávat díly i další zboží elektronicky.
Pro dohodnutí výdeje nebo pro další dotazy a informace prosím pište na : redeight@email.cz nebo volejte na 774517363 a 608517363.
Jak se budeme chovat při předávání zboží:
Zákazník nesmí vstupovat do prodejny!
Zavolejte na jedno z uvedených tel. čísel, obsluha Vám vydá zboží a poprosí vás o zaplacení zakázky, následně vám vydáme doklad a společně se zakázkou vše předáme dveřmi před prodejnu, přičemž budeme vzájemně dodržovat odstup alespoň na dva metry a budeme mít nasazenu roušku.
Tento nouzový režim zavádíme především proto, že víme, že někteří z vás používají kola jako dopravní prostředek na cestu do práce. Nicméně vyzvednutí hotové zakázky necháváme zcela na vašem zvážení.
Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!
Váš Red Eight Bike Shop
Product added to wishlist
Product added to compare.

Tato webová stránka používá cookies k personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze návštěvnosti. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby.